O NAS


Witamy na stronie internetowej naszej firmy.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości wyrobów na bazie tkanin PCV.

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz naprawą plandek samochodowych. Produkujemy m.in. banery, namioty handlowe, plandeki i stelaże. Drukujemy również reklamy na plandekach (plandeki o bardzo szerokim zastosowaniu w transporcie i budownictwie). Ponadto wykonujemy namioty, płachty, hale namiotowe, przepierzenia oraz usługi oklejania pojazdów. Oferujemy również wykonywanie wielkoformatowych nadruków reklamowych na plandekach, bannerach i siatkach reklamowych – dzięki swojej mobilności reklama w postaci wydruku wielkoformatowego na plandece charakteryzuje się olbrzymim zasięgiem.

Plandekę na samochód o dowolnym wymiarze wraz z reklamą wykonujemy w ciągu kilku godzin. Pomiar samochodów może mieć miejsce także w Państwa firmie.

Oferujemy nasze usługi stale dbając o najwyższą jakość i zwiększając ich zakres.

Do produkcji plandek samochodowych stosujemy wysokiej jakości materiały renomowanych firm zachodnich. Materiały te występują w pełnej gamie kolorystycznej o różnej szerokości i różnej gramaturze.

Dysponujemy profesjonalnymi maszynami zgrzewającymi firmy Leister, maszyną do zadruku wielkoformatowego, laminatorem, który zabezpiecza wydruk przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi oraz doskonale wyszkoloną kadrą, która udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi. Nasze doświadczenie w produkcji plandek połączone z najnowszymi technologiami druku gwarantuje najwyższą jakość.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z Nami. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze jesteśmy gotowi pomóc w każdej kwestii.